Головні події освітянського тижня 

Зарплата освітян знову є меншою за середню в економіці

Показник заробітної плати штатних працівників в освітній сфері є меншим за середній рівень заробітних плат в економіці на 17%. Середня зарплата в освітній сфері у липні цього року склала 11 895 грн.

Учителям рекомендовано проводити уроки у щитках.

 Міністерством охорони здоров’я затверджені нові протиепідемічні заходи у закладах освіти. Педагогічним працівникам під час проведення уроків рекомендовано використовувати захисні щитки.

Щеплених освітян замало, – Центр громадського здоров’я

В установі зазначають, що наразі щеплених освітян в Україні замало, щоби провести навчальний рік у звичайних та безпечних умовах при новому спалаху коронавірусної хвороби.

МОЗ не планує примусової вакцинації вчителів

У Міністерстві охорони здоров’я наполягають, що вакцинація педагогічних працівників від коронавірусу в Україні є добровільною і безоплатною. Наразі МОЗ проводить лише просвітницьку роботу серед працівників освіти.

Міністр освіти закликав освітян не зволікати з вакцинацією.

Сергій Шкарлет закликав освітян, які планують, але ще не встигли, не зволікати з вакцинацією. Він наголосив, що вимога про наявність у колективі 80% провакцинованих співробітників є обґрунтованою і реальною.

ЮНІСЕФ наполягає на прискоренні вакцинації вчителів та батьків.

У Дитячому фонді ООН, звертаючись до Кабінету Міністрів та місцевих громад, висловили переконання, що прискорення вакцинації освітян та батьків має вирішальне значення для того, щоб школи залишалися відкритими.

Десять українських університетів включено до World University Rankings

Десять українських закладів вищої освіти включено до рейтингу кращих університетів світу. Цього року рейтинг включає в себе понад 1600 університетів з 99 країн і територій.

Мінфін: в освітній галузі кошти повинні працювати на освіту

У Міністерстві фінансів наголошують на необхідності підвищення ефективності використання коштів в сфері освіти. У 2022 році держава планує виділити на освіту близько 7,2% ВВП.

Hits: 7