10 ДІТЕЙ ІЗ ЖИТОМИРА ЗА ПРОГРАМОЮ КУЛЬТУРНОГО ОБМІНУ ВИРУШИЛИ ДО НІМЕЧЧИНИ НА ВІДПОЧИНОК
10 підлітків із Житомирської громади 19 червня 2026 року за програмою культурного обміну між країнами вирушили до німецького міста Берлін на відпочинок. Це — діти із родин переселенців, військових за загиблих за Україну військовослужбовців. Підлітки упродовж року відвідували заняття у місцевому просторі “СвіТи”. У Берліні діти побувають на багатьох туристичних локаціях …