Головні події освітянського тижня

МОН планує починати шкільну освіту дітей з 5 років.

За словами Сергія Шкарлета, Міністерство освіти готове розробити освітні і навчальні програми для дітей, у разі підтримки суспільством ідеї організації шкільного навчання дітей, починаючи з 5 років.

Школи проведуть акцію «16 днів проти насильства».

Міносвіти рекомендує школам провести навчальні заняття з нагоди відзначення Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

При ознаках ГРВІ необхідно робити тест на COVID-19, – Ляшко.

Головний санітарний лікар наголошує, що люди, які мають симптоми гострої респіраторної вірусної інфекції, мають звернутись до свого сімейного лікаря і здати тест на COVID-19.

Владі пропонують застосувати коефіцієнт 1,5 для зарплат освітян.

Профспілка працівників освіти пропонує ухвалити постанову, якою передбачено застосування додаткового коефіцієнта 1,5 для розмірів посадових окладів педагогічних, науково-педагогічних і наукових працівників.

МОН розробило Положення про ліцей.

Основними завданнями діяльності ліцею стане виявлення та розвиток здібностей та обдарувань учнів, їхніх індивідуальних здібностей, досягнення ними результатів навчання, прогресу в розвитку.

МОН поділяє занепокоєність щодо якості підручників.

Міносвіти планує змінити систему експертизи шкільних підручників, вдосконалити порядок організації навчання експертів, які їх відбирають та підвищити рівень відповідальності видавництв.

COVID-19 не є професійним захворюванням вчителів, – МОН.

Захворювання на COVID-19, отримане під час виконання вчителями своїх обов’язків, не є професійним захворюванням, а тому педпрацівники не можуть розраховувати на додаткове державне страхування у випадку інфікування.