84 ПЕДАГОГИ ЖИТОМИРЩИНИ ЗАРЕЄСТРУВАЛИСЯ НА УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ “УЧИТЕЛЬ РОКУ — 2026”

На Житомирщині 84 педагоги області зареєструвалися на участь у всеукраїнському конкурсі “Учитель року — 2026”.

Всеукраїнський конкурс “Учитель року — 2026” буде проходити у номінаціях: “Англійська мова”, “Громадянська освіта”, “Математика” та “Початкова освіта”.

на Житомирщині найбільше заявок від педагогів надійшло з Коростишева — 14.

Перший тур конкурсу триватиме з листопада 2025 по лютий 2026 року.

Перший тур складається з двох етапів. Нині триває відбірковий, який проходить в дистанційному форматі. Одне з конкурсних випробувань — відео “Майстерки”, тобто майстер-класу, яке учасники мають надіслати до 24 листопада. Потім протягом 1, 3 та 4 грудня по кожній номінації проходитиме конкурсне випробування у вигляді тестування. Після двох конкурсних випробувань відбіркового етапу буде обрано по 12 учасників у кожній номінації, а в номінації “Громадянська освіта” — п’ятірка, яка пройде до фінального етапу.

Другий тур триватиме з квітня по травень 2026 року. Фінальний етап буде очним, відбуватиметься в закладах освіти Житомира. Проходитимуть три конкурсні випробування, серед яких і фінальний урок, який допоможе визначити два лауреати і одного переможця у кожній номінації.

 

Джерело: https://suspilne.media/zhytomyr/1167726-84-pedagogi-zitomirsini-zareestruvalisa-na-ucast-u-vseukrainskomu-konkursi-ucitel-roku-2026/