Школярам не вистачає українських підручників.
Школам, які раніше були російськомовними, не вистачає українських підручників. Батьки скаржаться на нестачу в соцмережах. У Міносвіти заявили, що повністю забезпечити учнів відповідними підручниками зможуть до кінця року.
На більшості територій «червоної» зони відкриють школи.
У 8-ми з 14-ти адміністративних одиниць, в яких з 21 вересня встановлено «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки, буде дозволено відвідування закладів освіти.
У МОН визначили, як оцінювати учнів 3-4-х класів НУШ.
Міністерством освіти затверджені рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів третіх і четвертих класів. Метою рекомендацій є визначення основних підходів та орієнтовних вимог до оцінювання результатів навчання учнів.
Робота школи в умовах карантину: відповіді на поширені запитання.
Відповіді Міністерства освіти і науки на поширені запитання щодо організації освітнього процесу в умовах карантинних обмежень.
Вчителі зможуть не оцінювати учнів з деяких предметів.
Міністерство освіти надає дозвіл учителям на здійснення оцінювання учнів з деяких навчальних предметів за принципом «зараховано»/«не зараховано».
Опубліковано рейтинг шкіл України 2020 року.
Сайт Освіта.ua склав щорічний рейтинг найкращих закладів загальної середньої освіти України за підсумками проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.
Уряд планує збільшити фінансування науки, – МОН.
Кабінет Міністрів України погодив проект бюджету на 2021 рік, у якому збільшено фінансування бюджетних програм у сфері наукової та науково-технічної діяльності.
МОН прагне підвищити статус працівників позашкільної освіти.
Міносвіти планує, що прийняття змін до низки постанов КМУ сприятиме збільшенню рівня оплати праці працівників позашкілля та надасть інструмент для посилення їх фінансової спроможності.
УЦОЯО: новий тест з української забезпечить кращий відбір вступників.
За інформацією УЦОЯО, запровадження окремого тесту з української мови жодним чином не зменшить значущості вивчення української літератури здобувачами освіти.
Освітянам запропонують добровільну страховку від СОVID.
Міносвіти підписало меморандум про співробітництво з провідними страховими компаніями, який має на меті забезпечити учасників освітнього процесу послугами у сфері страхування здоров’я, у тому числі захворювання на вірус СОVID-19.