Головні події освітянського тижня 

єПідтримка: українці витратили 490 млн на книжки.

Книжкові магазини залишаються лідером серед найпопулярніших витрат українців за державною програмою єПідтримка, у який мають можливість взяти участь громадяни, які пройшли курс щеплення проти COVID-19.

В Україні проведуть кампанію для випускників з ТОТ.

Комунікаційна кампанія буде спрямована на мотивування випускників з тимчасово окупованих територій обирати навчання в Україні. Планується, що у межах кампанії буде розказано історії успіху студентів.

МОЗ спрощує доступ підлітків до вакцинації від COVID-19.

Міністерство охорони здоров’я спростило доступ до вакцинації проти COVID-19 дітей від 12 років, скасувавши вимогу про обов’язкову наявність у них усіх рутинних щеплень згідно з національним календарем.

Підлітки отримуватимуть кошти за програмою «єПідтримка».

Міністерство освіти і науки розробило пропозиції стосовно розширення програми «єПідтримка», яка передбачає виплату однієї тисячі грн за курс вакцинації, на підлітків віком 14-18 років.

Україну охопила хвиля повідомлень про замінування шкіл.

Останніми днями Україну охопила хвиля повідомлень про замінування шкіл, через що влада кількох міст була вимушена ухвалювати рішення про перехід закладів освіти на дистанційне навчання.

Термін дії COVID-сертифікатів скорочено до 270 днів. МОЗ скоротило термін чинності «зелених» COVID-сертифікатів, що підтверджують вакцинацію, з 365 до 270 днів. Чинність сертифіката становитиме 9 місяців і рахуватиметься від моменту отримання другої дози щеплення.

Кабінети «Захисту України» обладнають за новими вимогами.

Набув чинності Типовий перелік засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів предмета «Захист України». Документ визначає засоби навчання, якими можуть бути оснащені навчальні кабінети.

В Україні розпочався новий спалах СOVID-19.

За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, в Україні розпочався спалах СOVID-19. Епіцентром спалаху є західні регіони країни. Найбільш ускладнена епідситуація спостерігається в Івано-Франківській області.

Львів і Тернопіль переходять на дистанційне навчання.

Місцеві органи влади ухвалюють рішення про перехід шкіл на дистанційну форму навчання через збільшення захворюваності серед дітей. Також рішення про дистанційне навчання ухвалено у Львівській області.

За хвилею псевдомінувань стоїть РФ, – СБУ.

Спецслужби РФ активно використовують псевдомінування об’єктів соціальної сфери та критичної інфраструктури, як один із елементів гібридної війни для посилення тиску на

Hits: 5