ПОЧАТКОВА ЛАНКА: ПРАЦЮЄМО ПО-НОВОМУ

Інформаційно-методичний центр управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради  в рамках методичних заходів підготовки до нового навчального року провів засідання керівників шкільних , міськх методичних об’єднань, учителів початкових класів та вихователів груп подовженого дня ЗЗСО. Його учасники отримали вичерпну інформацію про організацію освітнього процесу та використання підручників у початкових класах, опрацювали інструктивно-методичні рекомендації Міністерства освіти і науки щодо організації роботи початкової ланки в контексті Нової української школи.

Значну увагу присутні зосередили  на організації роботи  вчителя початкових класів у зв’язку  із світовим викликом, обумовленим епідемологічною ситуацією , забезпеченні повноцінного освітнього процесу  викладання в режимі  онлайн, використання онлайн-інструментів та сучасних електронних ресурсів.

Учасників засідання ознайомили  також з проектом рішення сесії міської ради «Про створення комунальної установи «Центр професійного розвитку  педагогічних працівників» Новоград-Волинської міської ради.

Hits: 98