Головні події в освіті

На обладнання шкільних кабінетів спрямують 200 млн.

Цього року на засадах співфінансування держава інвестує 200 млн грн. на обладнання природничо-математичних кабінетів у школах.

МОН планує доставити нові шкільні підручники до вересня.

Відомством затверджений План заходів щодо видання та доставки підручників для 5-6, 10-11 класів закладів середньої освіти та 2 класу Нової української школи в 2019 році.

Реєстрація для участі у ЗНО добігає завершення.

В Українському центрі оцінювання якості освіти акцентували увагу учасників тестування та керівників закладів освіти на завершенні строків реєстрації для участі у зовнішньому оцінюванні в 2019 році.

Уряд проситиме ВР ухвалити закон про середню освіту.

Кабінет Міністрів звернеться до парламенту з проханням якомога раніше розглянути та затвердити законопроект «Про загальну середню освіту», який поданий урядом.

Учні зможуть обирати предмети варіативної складової.

Проект закону «Про загальну середню освіту» містить механізми, які нададуть школярам можливість здійснювати реальний, а не декларативний вибір предметів варіативної складової.

МОН внесло зміни до шкільних програм з історії.

Відомством внесені зміни до шкільних навчальних програм з історії України для 5-9 та 10-11 класів. Програми викладені у новій редакції і оприлюднені для практичного використання.

В Україні реалізують фінський проект «Вчимося разом».

Україна і Фінляндія реалізовуватимуть спільний проект, метою якого є підтримка НУШ. Проект сприятиме розвитку компетентностей учителя, популяризації освіти та створенню сучасного освітнього середовища.

Законопроект про середню освіту: як зміниться школа?

Коментар міністра освіти і науки Лілії Гриневич щодо основних норм проекту закону «Про повну загальну середню освіту», який узгоджений Кабінетом Міністрів та поданий до Верховної Ради.

Як обрати навчальний заклад для здобуття вищої освіти.

Інформаційна система Вступ.ОСВІТА.UA містить повну статистичну інформацію вступної кампанії в кожному українському закладі вищої освіти за минулий рік, що стане у пригоді при визначені пріоритетів заяв вступника.

Hits: 23

Залишити відповідь