У ЗВЯГЕЛІ ПРОВЕЛИ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ШКІЛЬНИЙ ЧЕМПІОНАТ З ДЕБАТІВ: ЗМАГАЛИСЯ ПОНАД 300 УЧНІВ

22–25 квітня у Звягелі проходив Всеукраїнський шкільний чемпіонат з дебатів. Участь у ньому взяли 68 команд із 15 областей України — понад 300 школярів. Протягом чотирьох днів учні змагалися у вмінні аргументувати, відстоювати позицію та вести публічну дискусію.

Всеукраїнський шкільний чемпіонат з дебатів — це освітній проєкт, спрямований на розвиток критичного мислення, навичок аргументації, публічних виступів і культури дискусії серед учнівської молоді.

Організатором заходу є управління культури і туризму Звягельської міської ради. Офіційні партнери — Міністерство освіти і науки України та Асоціація міст України. У чемпіонаті взяли участь 68 команд закладів загальної середньої освіти з 45 територіальних громад. Серед них — представники Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Харківської, Одеської та інших областей.

Змагання проходили у два етапи: відбірковий (23–24 квітня) та плей-оф (24–25 квітня), який відбувався за принципом прямого вибування.

 

Джерело: https://suspilne.media/zhytomyr/1297295-u-zvageli-proveli-vseukrainskij-skilnij-cempionat-z-debativ-zmagalisa-ponad-300-ucniv/