Головні події освітянського тижня

Опубліковані онлайн демоверсії тестів з усіх предметів НМТ.

Освіта.ua пропонує вступникам пройти онлайн демоверсії НМТ з усіх предметів, передбачених цьогоріч. Усі тести розроблені фахівцями УЦОЯО і є аналогічними тим тестам, що будуть запропоновані учасникам НМТ.

 

Українські вчителі зможуть отримати підтримку супервізорів.

В українських школах надаватимуть професійну допомогу вчителям у сфері середньої освіти. Метою проведення супервізії є здійснення підтримки шкільних учителів за вимогами професійних і освітніх стандартів.

 

Профтехи подали 202 заявки на створення сучасних майстерень.

Участь у цьогорічній державній програмі «#100 майстерень» візьме третина українських профтехів. Експертна комісія обере приблизно 80 майстерень, які отримають фінансування від держави.

 

Реєстрація на НМТ розпочнеться 14 березня.

Міністерством освіти і науки затверджений календарний план проведення НМТ в 2024 році. Реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті розпочнеться 14 березня і триватиме до 11 квітня включно.

 

Освітні втрати за два роки війни оцінюються в 5,5 млрд доларів.

За результатами міжнародних досліджень, з початку війни освітні втрати українських школярів оцінюються в 5,5 млрд доларів. Проте ця цифра зростатиме протягом життя цих учнів, негативно впливаючи на їхні доходи.

 

Вартість відновлення очної освіти оцінили в 13,9 млрд доларів.

Потреби, пов’язані з реконструкцією інфраструктури й відновленням якісної очної освіти в Україні, міжнародні організації оцінюють у 13,9 млрд доларів США впродовж наступних 10 років.

 

Україна передала європейцям бюлетень з викладання історії України в ЄС.

Україна передала Обсерваторії викладання історії в Європі бюлетень з історії України, який має сприяти ширшому й об’єктивнішому висвітленню української історії у підручниках інших країн.