Головні події освітянського тижня

Розпочато оголошення результатів ЗНО. Український центр оцінювання якості освіти оголосив результати ЗНО з іноземних мов, фізики та математики. Наступного тижня стануть відомі результати учасників тестування з інших предметів.

Для вступників з Криму і Донбасу працює гаряча лінія. Для абітурієнтів з окупованих територій, які мають намір вступати до українських вишів, відкрито урядову гарячу лінію. Учні можуть дізнатись про вступ до вишів за спрощеною процедурою.

Сервіс із розрахунку конкурсного бала вступника. Вступники до закладів вищої освіти, які найближчим часом дізнаються про отримані результати ЗНО, можуть визначити власний конкурсний бал з урахуванням всіх можливих показників та коефіцієнтів.

Учасники ЗНО в магістратуру отримали запрошення. Учасники вступних іспитів, які вступатимуть на навчання до магістратури, отримали запрошення на тестування. У запрошенні міститься інформація про адреси пунктів проведення іспитів та час початку тестування.

Тест ЗНО з математики не склала третина вступників. 31 % учасників цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання, які мали намір вступати до закладів вищої освіти, не змогли за результатами тестування отримати більше 9 тестових балів з 67 можливих.

Hits: 17