Головні події освітянського тижня

Літні канікули у школярів розпочнуться наприкінці травня. Навчання школярів з використанням дистанційних технологій триватиме до кінця травня. Після цього у школах розпочнуться літні канікули.

У МОН розповіли, як вчителі мають заповнити класний журнал. В.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій повідомила, що у школах буде розроблений графік, за яким учителі після карантину зможуть заповнити класний журнал.

МОН змінить вимоги до заповнення шкільних зошитів. Міністерство освіти планує змінювати вимоги до оформлення учнівських зошитів. За словами Любомири Мандзій, дитина має бути готовою до життя, а не лише виконувати передбачені вимоги до заповнення зошитів.

МОН планує провести вступну кампанію максимально дистанційно. Міністерство освіти і науки має намір максимально скоротити кількість контактів абітурієнтів та представників закладів вищої освіти під час проведення вступної кампанії в 2020 році.

Уряд спрямував у регіони кошти освітньої субвенції на НУШ. Регіони зможуть розпочати використання коштів субвенції на НУШ та субвенції на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів». Загальна сума субвенцій складає 1 млрд 560 млн грн.

ДПА у формі ЗНО буде проведена для всіх випускників. За словами заступника міністра освіти Єгора Стадного, Міністерство освіти стоїть на позиції необхідності проведення державної підсумкової атестації у формі ЗНО для всіх випускників.

ЗНО-2020 розпочнеться 25 червня, – в.о. міністра освіти. Міністерство освіти планує розпочати основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 25 червня, яка триватиме до 17 липня. При реалізації цього сценарію результати ЗНО будуть оголошені до 31 липня.

Пробне ЗНО може відбутись 15-17 червня. Завчасно до проведення основної сесії зовнішнього оцінювання, зареєстровані учасники будуть мати можливість пройти  пробне  ЗНО.  Орієнтовно пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться 15-17 червня.

Вступники зможуть подавати оригінали заяв до вишів поштою. МОН має намір передбачити додаткові механізми, що забезпечать максимально дистанційне проведення вступної кампанії. Абітурієнти, які подаватимуть оригінали заяв про вступ, матимуть можливість подати їх поштою.