Додатки до наказу _49-Од вiд 28.03.17

Додаток 1

до наказу КЗ «Житомирський ОІППО» ЖОР

від 28. 03.17 № 49-ОД

 

 

Оголосити подяку за плідну організаторську і творчу роботу з удосконалення навчально-виховного процесу:

 

  1. Кучер Тамара Михайлівна, завідувачка методичного кабінету відділу освіти Народицької селищної ради Житомирської області.
  2. Весельський Віктор Владиславович, начальник відділу освіти Тетерівської сільської ради Житомирського району Житомирської області.
  3. Ярошовець Ольга Анатоліївна, методист відділу освіти Тетерівської сільської ради Житомирського району Житомирської області.
  4. Гонтаренко Людмила Анатоліївна, начальник соціально-гуманітарного відділу Вишевицької ОТГ Радомишльського району.
  5. Черненко Аліна Володимирівна, заступник директора з виховної роботи Вишевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів опорного навчального закладу Радомишльського району.
  6. Кльоц Любов Антонівна, викладач КЗ «Житомирський ОІППО» ЖОР, кандидат психологічних наук.

Додаток 2

до наказу КЗ «Житомирський ОІППО» ЖОР

від 28. 03.17 № 49-ОД

 

Учасники виставки «Сучасна освіта Житомирщини – 2017»,

нагороджені дипломом І ступеня

 

У номінації «Науково-методичний та організаційний супровід методичних служб районів, міст і ОТГ в упровадженні інновацій у закладах освіти»:

  • Мяновська Тетяна Миколаївна, завідувачка науково-методичного центру управління освіти Житомирської міської ради;
  • авторський колектив методичного кабінету Коростенської міської ради (Черняєва Світлана Володимирівна, завідувач, Поліщук Оксана Вікторівна, методист, Зарицька Олена Володимирівна, методист, Рудик Сергій Васильович, методист);
  • Філанчук Світлана Валентинівна, завідувачка інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради;
  • авторський колектив РМК відділу освіти Любарської РДА (Бабенко Валентина Вікторівна, завідувач, Циганович Галина Миколаївна, методист, Северин Олена Олександрівна, методист).

 

У номінації «Управлінська діяльність керівників закладів освіти»:

  • Лавренюк Алла Михайлівна, директор Сінгурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирського району;
  • Петровський Аркадій Петрович, директор Йосипівського НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІ ступенів» Малинського району;
  • Залізко Ірина Олексіївна, директор НВК «Овруцька гімназія імені А. Малишка – загальноосвітня школа І ступеня»;
  • Ходаківський Віктор Васильович, директор Коростенського міського ліцею;
  • Пудрій Наталія Георгіївна, директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 м. Бердичева;
  • Бардук Лариса Леонідівна, директор Високівської гімназії Високівської сільської ради Черняхівського району;
  • Боровська Олена Валентинівна, директор Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова м. Бердичева.

 

У номінації «Організація внутрішньошкільної науково-методичної роботи»:

  • творчий колектив педагогів (директор Вербило Л.В.) Денишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В. Г. Бондарчука Тетерівської сільської ради Житомирського району;
  • Кучинська Лілія Фотіївна, вихователь-методист Житомирського ДНЗ № 43;
  • Мигловець Леоніда Вікторівна, заступник директора з науково-методичної роботи Корнинського НВК «ЗОШ І ступеня-гімназія» Попільнянського району;
  • Візгалова Наталія Борисівна, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ступенів № 21 м. Житомира;
  • Медведєва Марія Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Житомирського міського ліцею при ЖДТУ.

 

У номінації «Шляхи реалізації профільного навчання закладу в контексті компетентнісного та діяльнісного підходів»:

  • Кучинська Світлана Анатоліївна, вчитель математики, Клименко Олена Анатоліївна, вчитель інформатики КЗ «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради.

 

У номінації «Єдиний освітній простір в освітньому окрузі»:

  • Бучинська Світлана Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, голова координаційно-методичної ради Суслівського освітнього округу Новоград-Волинського району;
  • Лобунець Алла Сергіївна, вчитель правознавства Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоград-Волинського району.

 

У номінації «Використання інноваційних форм, методів (проектів, практичних занять), засобів навчання, програм в дошкільній, загальній середній та позашкільній освіті»:

  • Парасіч Оксана Миколаївна, вихователь групи продовженого дня Старокотельнянської гімназії Андрушівського району;
  • творчий колектив вихователів групи продовженого дня загальноосвітнього навчального закладу «Школа І ступеня № 18» м. Бердичева;
  • Рипік Олександр Анатолійович, директор школи, вчитель історії, Лойко Наталія Петрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель української мови та літератури Малинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6;
  • педагогічний колектив Житомирського ДНЗ № 57;
  • Тесленко Олена Володимирівна, вихователь-методист ДНЗ № 1 «Джерельце» м. Новограда-Волинського;
  • Соломонюк Світлана Володимирівна, вихователь Житомирського ДНЗ № 33;
  • Онищук Віктор Леонідович, вчитель предмета «Захист Вітчизни» Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 художньо-естетичного профілю;
  • Герун Наталія Михайлівна, вчитель математики Черняхівської гімназії;
  • Карпінська Надія Савівна, вчитель фізики та астрономії Чуднівської гімназії;
  • авторський колектив вчителів природничих дисциплін НВК «Школа-гімназія-ліцей» № 10 м. Бердичева;
  • Драган Олександр Васильович, вчитель музичного мистецтва та художньої культури, керівник студії «Школа юних журналістів» ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 м. Бердичева;
  • Власюк Ірина Станіславівна, Купчишина Елла Володимирівна, вчителі початкових класів ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 м. Бердичева;
  • Шевченко Валентина Степанівна, вчитель початкових класів Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 ім. В. Г. Короленка;
  • Костишина Світлана Павлівна, практичний психолог Троянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирського району;
  • Броновицька Маріанна Юріївна, практичний психолог Хорошівського НВК «ДНЗ – ЗНЗ І-ІІІ ступенів» № 1;
  • Кравчук Лілія Олександрівна, практичний психолог Вільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Черняхівського району;
  • Папіжук Людмила Леонідівна, практичний психолог Романівського ЦРД;
  • Арістова Світлана Дмитрівна, вчитель музичного мистецтва Коростенського міського ліцею;
  • Отієва Юлія Валеріївна, вчитель образотворчого мистецтва Коростенської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов.

 

У номінації «Система роботи дошкільного навчального закладу у формуванні готовності дитини до школи»:

  • Головенко Марина Василівна, вихователь Кам’янського ДНЗ № 9 Олевського району.

 

У номінації «Формування патріотичної особистості як першооснова виховної та позашкільної роботи»:

  • Шевченко Людмила Валентинівна, Шеремет Наталія Григорівна, вихователі Народицького ДНЗ «Сонечко»;
  • Пустохіна Олена Вікторівна, вихователь Житомирського ДНЗ № 45;
  • Сафонюк Сергій Олександрович, вчитель математики, Радкевич Володимир Юхимович, вчитель історії ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 ім. В. В. Бражевського м. Житомира;
  • Коляновський Олександр Броніславович, завідувач методичного кабінету відділу освіти Ружинської РДА;
  • Ліпінська Світлана Григорівна, заступник директора з виховної роботи Гришковецької гімназії Бердичівської районної ради.

 

У номінації «Виховна система навчального закладу»:

  • Глінчевська Яніна Анатоліївна, директор, Вигівська Аліса Миколаївна, педагог-організатор ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28 ім. гетьмана Івана Виговського м. Житомира;
  • Гетьман Світлана Олексіївна, керівник методичного об’єднання вчителів початкових класів та вчителів-логопедів, Ковтун Віта Леонідівна, соціальний педагог, Король Наталія Миколаївна, вчитель логопед, Максаковська Галина Петрівна, вихователь, Ольшанська Світлана Валентинівна, практичний психолог КЗ «Денишівський навчально-реабілітаційний центр» Житомирської обласної ради.

 

У номінації «Упровадження інновацій в навчанні та вихованні дітей з особливими потребами»:

  • Наумчук Наталія Олександрівна, практичний психолог Ружинської гімназії;
  • Євдокимова Олена Миколаївна, вчитель-логопед управління освіти Житомирської міської ради, Войцехівська Наталія Вікторівна, практичний психолог ЗОШ І-ІІІ ступенів № 27 м. Житомира.

 

У номінації «Упровадження здоров’язбережувальних інноваційних технологій у навчально-виховний процес закладів освіти»:

  • Гриб Леся Валентинівна, практичний психолог Новодорогинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Народицького району;
  • Перколаба Галина Олександрівна, практичний психолог Житомирського навчально-виховного комплексу № 25;
  • творча група вихователів КНЗ «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 1» Житомирської обласної ради (Устинович С. С., Паламарчук Г. Ф., Осіпчук Т. Л., Якубовська М. І., Джус С. П., Мухортова Л. П., Шляжинська О. В., Паливода Ю. Г., Зданевич А. В., Головня О. Г.).

 

У номінації «Інновації в організації дослідницько-експериментальної діяльності учнівської молоді»:

  • Кучер Тамара Михайлівна, вчитель географії Народицької гімназії;
  • творчий колектив педагогів (директор Вербило Л.В.) Денишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В. Г. Бондарчука Тетерівської сільської ради Житомирського району.

 

У номінації «Авторські підручники, посібники, програми»:

  • Дмитрієва Руслана Миколаївна, вчитель української мови й літератури Садківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирського району;
  • Забережна-Приймак О. І., вчитель Орепівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоград-Волинського району;
  • Кученко (Римар) Галина Федорівна, вчитель української мови та літератури Борщівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Радомишльського району;
  • Барилюк Ірина Володимирівна, вчитель української мови та літератури Коростенського міського ліцею;
  • Шумило Світлана Анатоліївна, вчитель української мови та літератури Бердичівського міського ліцею № 15;
  • Омельчук Тамара Іванівна, завідувач бібліотеки, Бурковська Надія Геннадіївна, бібліотекар ліцею № 25 м. Житомира;
  • Бовсунівська Віра Анатоліївна, інструктор з фізкультури Житомирського ЦРД № 53 «АБВГДЕЙКА»;
  • Медведчук Зоя Петрівна, завідувач, Рижківська Раїса Миколаївна, вихователь-методист, Савчук Ірина Володимирівна, вчитель-логопед ДНЗ № 6 м. Новограда-Волинського;
  • творча група педагогічних працівників Житомирського ЦРД № 55 (Кавешнікова Катерина Миколаївна, Марко Юлія Франківна, Собуцька Зінаїда Вікторівна);
  • творча група педагогів Житомирського ДНЗ № 43 (Шабуніна Валентина Юріївна, Рогузько Тетяна Володимирівна, Камозіна Наталія Олександрівна, вчителі-логопеди; Корнійчук Тетяна Миколаївна, вчитель-дефектолог);
  • Власюк Таїса Василівна, директор, Темеркес Галина Іванівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Лісівщинської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені О. Дубінчука Коростенського району;
  • Невмержицька Ганна Миколаївна, Радкевич Валентина Олексіївна, вчителі математики Піщаницької ЗОШ І-ІІІ ступенів Овруцького району;
  • Кобилинський Володимир Іванович, вчитель інформатики НВК «Овруцька гімназія імені Малишка – ЗОШ І ступеня»;
  • Ковтонюк Анатолій Васильович, вчитель інформатики Вацлавпільської гімназії Пулинського району;
  • Кузьменко Олександр Вікторович, вчитель інформатики Житомирського міського ліцею при ЖДТУ;
  • Пригоцька Олена Вячеславівна, вчитель математики Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10;
  • Повальчук Володимир Володимирович, вчитель хімії Андрушівської гімназії;
  • авторська творча майстерня вчителів хімії ЗНЗ м. Коростеня;
  • Янчук Оксана Сергіївна, вчитель початкових класів Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоград-Волинського району;
  • Макарчук Інна Андріївна, вчитель початкових класів Наталівської ЗОШ І-ІІ ступенів Новоград-Волинського району;
  • Корчевська Леся Василівна, Шибецька Лілія Павлівна, практичні психологи Кам’янської ЗОШ  І-ІІІ ступенів Олевського району;
  • Булгакова Світлана Миколаївна, практичний психолог, вихователь-методист Брусилівського ДНЗ «Віночок»;
  • Гаврилюк Галина Анатоліївна, вчитель російської мови Головинської гімназії Черняхівського району;
  • Слободянюк Олена Михайлівна, директор, вчитель зарубіжної літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів № 32 м. Житомира;
  • Самонова Олена Ігорівна, вчитель російської мови ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 м. Бердичева;
  • Химченко Владислав Володимирович, вчитель технологій, трудового навчання та креслення комунального закладу «Водотиївський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей» Брусилівської селищної ради;
  • Семенюк Олександр Васильович, вчитель трудового навчання Івашківської ЗОШ І-ІІ ступенів Новоград-Волинського району;
  • Хилевич Анатолій Петрович, вчитель трудового навчання Бігунської ЗОШ І-ІІІ ступенів Овруцького району;
  • Штурба Ірина Іванівна, вчитель трудового навчання та образотворчого мистецтва Варварівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олевського району;
  • Ковальчук Наталія Станіславівна, вчитель обслуговуючої праці Новоград-Волинського колегіуму;
  • Матвєєва Галина Владиславівна, практичний психолог Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;
  • Голуб Володимир Миколайович, вчитель історії та правознавства Лугинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;
  • Матвіюк Оксана Данилівна, вчитель історії та правознавства Бердичівської міської гуманітарної гімназії № 2;
  • Мельниченко Оксана Пилипівна, директор Будинку дитячої та юнацької творчості Бердичівської районної ради;
  • Кумечко Ірина Валентинівна, керівник гуртка «Юний дизайнер», Барсуков Віталій Вікторович, керівник гуртка «Основи робототехніки», Черпицький Олексій Анатолійович, керівник гуртка «Радіокерований дріфтінг» Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді;
  • Рощенюк Оксана Анатоліївна, керівник гуртка «Юні екологи-краєзнавці» Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова м. Бердичева;
  • Баранова Р. В., заступник директора з навчальної роботи КЗ «Березівський навчально-реабілітаційний центр» Житомирської обласної ради;
  • Шпак Галина Миколаївна, директор, Гетьман Світлана Олексіївна, керівник методичного об’єднання вчителів початкових класів та вчителів-логопедів, Король Наталія Миколаївна, вчитель-логопед, Оржехівська Тетяна Євгенівна, вчитель початкових класів КЗ «Денишівський навчально-реабілітаційний центр» Житомирської обласної ради.

Додаток 3

до наказу КЗ «Житомирський ОІППО» ЖОР

від 28. 03.17 № 49-ОД

 

Учасники виставки «Сучасна освіта Житомирщини – 2017»,

нагороджені дипломом ІІ ступеня

 

У номінації «Науково-методичний та організаційний супровід методичних служб районів, міст і ОТГ в упровадженні інновацій у закладах освіти»:

  • Татарчук Валентина Опанасівна, завідувачка районного методичного кабінету відділу освіти Житомирської РДА;
  • Бондар Людмила Миколаївна, завідувачка районного методичного кабінету відділу освіти Коростенської РДА;
  • Шикирява Наталія Миколаївна, методист Баранівського районного методично-інформаційного центру;
  • Коваленко Лідія Анатоліївна, завідувачка районного методичного кабінету відділу освіти Малинської РДА;
  • Балаушко Тетяна Миколаївна, методист ІМЦ управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради;
  • авторський колектив вчителів української мови та літератури Ружинського району.

 

У номінації «Управлінська діяльність керівників закладів освіти»:

  • Сологуб Надія Іванівна, директор Старочорторийської ЗОШ І-ІІ ступенів Любарського району.

 

У номінації «Організація внутрішньошкільної науково-методичної роботи»:

  • Пташник Наталія Петрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Зарубинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Андрушівського району;
  • Кобильник Віта Валеріївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Садківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирського району;
  • Козловська Галина Євгенівна, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 м. Бердичева;
  • Левченко Наталія Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Раківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Овруцького району.

 

У номінації «Шляхи реалізації профільного навчання закладу в контексті компетентнісного та діяльнісного підходів»:

  • Лавриненко Наталія Вілівна, директор, Проботюк Ольга Домініківна, заступник директора з науково-методичної роботи, Дудар Оксана Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 м. Житомира;
  • Головіна Валентина Леонідівна, вчитель англійської мови КЗ «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради;
  • Єлісеєва Валентина Володимирівна, вчитель математики КЗ «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради;
  • Рассохіна Людмила Ростиславівна, вчитель української мови та літератури КЗ «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради;
  • Лознюк Анжела Леонідівна, вчитель української мови та літератури КЗ «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради.

 

У номінації «Використання інноваційних форм, методів (проектів, практичних занять), засобів навчання, програм в дошкільній, загальній середній та позашкільній освіті»:

  • Хоменко Майя Іванівна, вчитель української мови та літератури Старокотельнянської гімназії Андрушівського району;
  • Колесник Наталія Іванівна, вчитель української мови та літератури Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Клаус Анастасія Миколаївна, Потопальська Світлана Антонівна, вчителі української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира;
  • Копишинська Валентина Петрівна, вчитель української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів № 27 м. Житомира;
  • Лінкевич Людмила Петрівна, вчитель української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28 ім. гетьмана Івана Виговського м. Житомира;
  • Проботюк Ольга Домініківна, Максимець Наталя Федорівна, вчителі української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 м. Житомира;
  • Піскорська Катерина Михайлівна, вчитель іноземної мови Новогуйвинської гімназії Житомирського району;
  • Данильченко Ірина Миколаївна, Петракович Вікторія Вікторівна, вчителі англійської мови Житомирської міської гуманітарної гімназії № 23 ім. М. Й. Очерета;
  • Буріс Руслана Наумівна, вчитель англійської мови навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія-ліцей» № 10 м. Бердичева;
  • Боровська Ліна Вікторівна, вчитель польської мови Новоград-Волинського колегіуму;
  • Денисюк Тетяна Іванівна, вчитель біології Симонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ємільчинської районної ради;
  • Пастушенко Ірина Володимирівна, вчитель біології Бердичівського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 4;
  • Порхун Олена Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель біології ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 м. Бердичева;
  • Якимчук Світлана Іванівна, вчитель хімії Великокоровинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Чуднівського району;
  • Євтушина Марія Олександрівна, вчитель хімії Новоград-Волинського НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня»;
  • Гнап Наталія Валентинівна, вчитель географії Середньодеражнянської ЗОШ І-ІІ ступенів Новоград-Волинського району;
  • Калінська Алла Володимирівна, вчитель географії Бердичівського загальноосвітнього колегіуму № 14;
  • Грабовська Марія Іванівна, вчитель фізики, астрономії, економіки Полянківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Баранівського району;
  • Ковтунівська Людмила Володимирівна, вчитель фізики Любарської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;
  • Антонюк Ольга Іванівна, вчитель математики та інформатики Зеленополянського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Пулинського району;
  • Коваленко Олена Вікторівна, вчитель інформатики Городоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів Радомишльського району;
  • Курко Ігор Георгійович, вчитель інформатики Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16;
  • творча група вчителів інформатики м. Житомира (Крошка Оксана Мечиславівна, Плечиста Наталія Георгіївна, Коротун Ольга Володимирівна);
  • Павленко Лариса Миколаївна, вчитель історії Коростенської міської гімназії № 7;
  • Бовсуновська Галина Семенівна, вихователь групи продовженого дня Бовсунівського НВК «Школа – дитячий садок» Лугинського району;
  • Д’ячишина Світлана Олександрівна, вихователь групи продовженого дня Любарської гімназії № 1;
  • Марцун Ніна Петрівна, керівник гуртка театралізованої діяльності Житомирського ЦРД № 68;
  • педагогічний колектив Житомирського ДНЗ № 39;
  • Тичина Оксана Мефодіївна, музичний керівник Житомирського ЦРД № 55;
  • Куценко Вікторія Ігорівна, вихователь-методист, Вольська Оксана Миколаївна, вихователь Житомирського ДНЗ № 37;
  • Овсяннікова Юлія Францівна, вихователь Житомирського ДНЗ № 73;
  • Волинець Валентина Володимирівна, вихователь Житомирського ДНЗ № 73;
  • Мойсеєнко Наталія Юріївна, вихователь ДНЗ № 4 «Калинонька» м. Малина;
  • Пилипчук Олександра Іванівна, вихователь ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 17 «Віночок» м. Бердичева;
  • Лопатюк Наталія Іванівна, вихователь ДНЗ № 14 «Золотий ключик» м. Новограда-Волинського;
  • Дідківська Надія Миколаївна, вчитель математики та економіки Житомирського екологічного ліцею № 24;
  • Троп Людмила Василівна, вчитель німецької мови Мотовилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І. М. Мороза Любарського району;
  • Бачичук Олена Степанівна, Будяківська Лідія Петрівна, Шанюк Інна Михайлівна, вчителі німецької мови Житомирського міського колегіуму;
  • Дідківська Віра Володимирівна, вчитель математики Нововороб’ївського НВК «ДНЗ – ЗНЗ І-ІІІ ступеня» Малинського району;
  • Пінчук Любов Петрівна, вчитель математики Базарського НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Народицького району;
  • Кордиш Ірина Вікторівна, вчитель математики Повчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Лугинського району;
  • Невмержицька Валентина Іванівна, практичний психолог Словечанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Овруцького району;
  • Каленський Андрій Михайлович, вчитель музичного мистецтва НВК «Школа-гімназія» № 12 м. Коростеня;
  • Кузнецова Олена Володимирівна, Примєтова Валентина Іванівна, Легенчук Інна Василівна, Павлик Алла Леонтіївна, вчителі російської мови та зарубіжної літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 ім. В. В. Бражевського м. Житомира;
  • Філімончук Алла Віталіївна, практичний психолог Житомирського ДНЗ № 40.

 

У номінації «Система роботи дошкільного навчального закладу у формуванні готовності дитини до школи»:

  • Воєвода Галина Валентинівна, завідувач ЦРД № 18 м. Коростеня;
  • Косаківська Олена Анатоліївна, вихователь-методист ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 17 «Віночок» м. Бердичева;
  • Чирко Тетяна Віталіївна, вихователь Хорошівського ЦРД «Веселка»;
  • Максименко Ольга Анатоліївна, соціальний педагог ДНЗ № 8 м. Коростеня.

 

У номінації «Формування патріотичної особистості як першооснова виховної та позашкільної роботи»:

  • Онищенко Ірина Василівна, вихователь Житомирського ЦРД № 55;
  • Шатківська Марія Андріївна, вчитель української мови та літератури Чуднівської гімназії;
  • Маскевич Раїса Леонідівна, вчитель української мови та літератури Романівської гімназії;
  • творчий колектив Тютюнниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чуднівського району;
  • Рябенька Тетяна Дмитрівна, директор, Гайдай Вікторія Павлівна, заступник директора з виховної роботи, Рябенька Дар’я Борисівна, педагог-організатор Ходорківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Попільнянського району;
  • педагогічний колектив ліцею № 25 м. Житомира;
  • Ренова Олена Всеволодівна, керівник «Народного художнього колективу» гуртка «Мистецтво бісероплетіння» Житомирського центру творчості дітей і молоді.

 

У номінації «Виховна система навчального закладу»:

  • Марківський Андрій Петрович, директор, Кучерява Валентина Михайлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 м. Бердичева;
  • Ваховська Ніна Олександрівна, керівник гуртка «Юні орнітологи» Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова м. Бердичева.

 

У номінації «Упровадження інновацій в навчанні та вихованні дітей з особливими потребами»:

  • Мазур Юлія Ігорівна, асистент вчителя Шоломківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Овруцького району;
  • Павловська Юлія Валентинівна, вчитель початкових класів Коростенського міського ліцею;
  • Цимбалюк Людмила Олександрівна, соціальний педагог Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

У номінації «Шкільна бібліотека – інформаційний центр навчального закладу»:

  • Левківська Олена Іванівна, завідувач бібліотеки Овруцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №

 

У номінації «Упровадження здоров’язбережувальних інноваційних технологій у навчально-виховний процес закладів освіти»:

  • Щербань Ольга Павлівна, вчитель української мови та літератури ліцею № 2 м. Житомира;
  • Клименко Світлана Вікторівна, вчитель основ здоров’я та біології Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 імені В. Г. Короленка;
  • Віннік Галина Федорівна, директор, Бугай Любов Олексіївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Вигнанської ЗОШ І-ІІ ступенів Любарського району;
  • Ковальчук Олена Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Житомирського НВК № 25;
  • Рудницька Ірина Валеріївна, соціальний педагог Брусилівської гімназії імені Г. О. Готовчиця;
  • Знахорчук Катерина Анатоліївна, соціальний педагог Сінгурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирського району;
  • Докійчук Людмила Леонідівна, соціальний педагог Житомирського міського колегіуму;
  • Отрощенко Ольга Миколаївна, вчитель математики Коростенської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8;
  • Соболь Тетяна Георгіївна, керівник гуртка-методист «За здоровий спосіб життя» Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова м. Бердичева.

 

У номінації «Інновації в організації дослідницько-експериментальної діяльності учнівської молоді»:

  • Нижник Галина Петрівна, вчитель англійської мови навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія» №12 м. Коростеня;
  • Шкідченко Катерина Борисівна, вчитель історії та правознавства Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5;
  • творчий колектив педагогів опорного навчального закладу «Романівська гімназія» (Чернецька О. М., Волтарніст Т. В., Мухіна О. Г., Бричковська І. В., Шиманська О. Л.).

 

У номінації «Авторські підручники, посібники, програми»:

  • педагогічний колектив Маркушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бердичівської районної ради;
  • Васильчук Тетяна Антонівна, вчитель української мови та літератури Великомолодьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоград-Волинського району;
  • Савченко Оксана Петрівна, вчитель української мови та літератури Романівської гімназії;
  • Сербин Світлана Феодосіївна, вчитель української мови та літератури Карвинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Романівського району;
  • Собко Анна Володимирівна, вчитель української мови та літератури Головинської гімназії Черняхівського району;
  • Несенюк Ольга Володимирівна, вчитель української мови та літератури Житомирського міського колегіуму;
  • Зотько Тамара Станіславівна, вчитель української мови та літератури Житомирської міської гуманітарної гімназії № 23 ім. М. Й. Очерета;
  • Білецька Людмила Дем’янівна, вчитель української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 м. Новограда-Волинського;
  • Слівінська Світлана Федорівна, вчитель української мови та літератури спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів м. Бердичева;
  • Матузок Людмила Іванівна, вчитель англійської мови Новоград-Волинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів «Школи сприяння здоров’ю»;
  • Рижко Аліна Анатоліївна, Бевзюк Тетяна Олександрівна, Бургела Ольга Василівна, вчителі англійської мови спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів м. Бердичева;
  • Ваховська Ірина Миколаївна, вчитель польської мови Коростишівської гуманітарної гімназії № 5;
  • Марчевська Оксана Олександрівна, вчитель біології Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоград-Волинського району;
  • Рафальський Олег Олексійович, вчитель біології, хімії та екології Слободороманівської гімназії Новоград-Волинського району;
  • Подгальська Марія Володимирівна, вчитель біології Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3;
  • Федорчук Валентина Володимирівна, вчитель хімії Новоград-Волинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів «Школа сприяння здоров’ю»;
  • Лонська Олена Анатоліївна, вчитель математики, Ігнатюк Ольга Сергіївна, Семенчук Наталія Миколаївна, вчителі фізики Житомирської міської гуманітарної гімназії № 23 ім. М. Й. Очерета;
  • Кондратюк Людмила Сергіївна, вихователь групи продовженого дня Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;
  • Кирдан Оксана Миколаївна, вихователь групи продовженого дня НВК «Овруцька гімназія імені Малишка – ЗОШ І ступенів»;
  • Ткачук Наталія Миколаївна, вихователь Баранівського ДНЗ, Герасимчук Валентина Миколаївна, методист з психологічної служби районного методично-інформаційного центру відділу освіти Баранівської РДА;
  • Матвійчук Діана Вікторівна, завідувач Токарівського ДНЗ «Малятко» Новоград-Волинського району;
  • творча група педагогів ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 2 «Калинонька»;
  • Поліщук Валентина Володимирівна, вчитель української мови та літератури, християнської етики Маркушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бердичівського району;
  • Куцак Катерина Миколаївна, вчитель етики Швайківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бердичівського району;
  • Ворончук Лариса Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Баранівського району;
  • Цапук Анатолій Євгенович, заступник директора з навчально-методичної роботи Лугинської гімназії імені В. П. Фількова;
  • Сінько Валентина Вікторівна, вчитель-логопед ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 11 «Барвінок» м. Бердичева;
  • Маркова Оксана Степанівна, Жовтецька Людмила Сергіївна, вчителі німецької мови Новоград-Волинського колегіуму;
  • Лосовська Зоя Анатоліївна, вчитель математики Слободороманівської гімназії Новоград-Волинського району;
  • Іванченко Наталія Володимирівна, Кондратюк Галина Олександрівна, вчителі математики ліцею № 25 м. Житомира;
  • Вальорко Валентина Олексіївна, вчитель математики Малинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3;
  • творча група вчителів інформатики м. Житомира (Замахаєва Т. Й., Ткачук Т. В., Руденко О. А., Іванова-Голан С. О.);
  • Власюк Тетяна Олександрівна, вчитель хімії Лисівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Попільнянського району;
  • Івашкевич Віта Володимирівна, вчитель хімії Денишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В. Г. Бондарчука Тетерівської сільської ради Житомирського району;
  • Галицька Валентина Миколаївна, вчитель правознавства Сінгурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирського району;
  • Грабовець Микола Васильович, Грабовець Галина Миколаївна, вчителі історії Норинцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Народицького району;
  • Литвинець Євгеній Васильович, вчитель історії і правознавства Немильнянської ЗОШ І-ІІ ступенів Новоград-Волинського району;
  • Драч Інна Павлівна, вчитель історії і правознавства Івашківської ЗОШ І-ІІ ступенів Новоград-Волинського району;
  • Корнійчук Іван Васильович, вчитель історії і правознавства Хочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олевського району;
  • Рудюк Майя Євгеніївна, вчитель історії Головинської гімназії Черняхівського району;
  • авторська творча майстерня вчителів історії ЗНЗ м. Коростеня;
  • Саведчук Світлана Петрівна, вчитель історії Коростенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11;
  • Ганношин Микола Миколайович, вчитель музичного мистецтва Курчицькогутянської ЗОШ  І-ІІ ступенів Новоград-Волинського району;
  • Грозовська Алла Володимирівна, вчитель початкових класів Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5;
  • авторський колектив вчителів початкових класів Бердичівського міського ліцею № 15;
  • Маслова Наталія Андріївна, практичний психолог Івашківської ЗОШ І-ІІ ступенів Новоград-Волинського району;
  • Бабич Ірина Сергіївна, соціальний педагог Олевської ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 3;
  • Скородєд Тетяна Петрівна, Шуренок Тетяна Володимирівна, Тарнавська Світлана Василівна, Вовк Світлана Анатоліївна, вчителі зарубіжної літератури Житомирської міської гуманітарної гімназії № 23 ім. М. Й. Очерета;
  • Цуд Світлана Миколаївна, вчитель трудового навчання Селянщинського спортивного ліцею ім. О. Голяченка Черняхівського району;
  • Нікітенко Світлана Василівна, вчитель російської мови та зарубіжної літератури Глибочицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирського району;
  • Омелянчук Юлія Юріївна, вчитель образотворчого мистецтва Бовсунівського НВК «Школа-дитячий садок» Лугинського району;
  • Белінський Віктор Вячеславович, вчитель фізичної культури Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;
  • Кубашевич Ольга Антонівна, заступник директора з виховної роботи, Ніколаєва Юлія Віталіївна, педагог-організатор, Ковальчук Надія Петрівна, вчитель української мови та літератури Новоград-Волинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів «Школа сприяння здоров’ю»;
  • Захарова Ольга Анатоліївна, заступник директора з виховної роботи Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5;
  • Датчук Наталія Григорівна, заступник директора Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6;
  • авторський колектив вчителів ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. Т. Г. Шевченка з поглибленим вивченням іноземних мов м. Бердичева;
  • Вишневська Людмила Олександрівна, керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Бердичівської районної ради;
  • Левченко Тетяна Миколаївна, керівник гуртка Лугинського районного будинку дитячої творчості;
  • Желєзнова Олена Костянтинівна, керівник гуртка Палацу дітей та молоді м. Новограда-Волинського;
  • Тарасюк С. А., інструктор слухового кабінету КЗ «Березівський навчально-реабілітаційний центр» Житомирської обласної ради;
  • Громніцька Жанна Дмитрівна, директор, Данилова Зінаїда Іванівна, заступник директора з навчально-виховної роботи КНЗ «Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Житомирської обласної ради;
  • Качарян Тетяна Сергіївна, вчитель-логопед КНЗ «Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Житомирської обласної ради.

Додаток 4

до наказу КЗ «Житомирський ОІППО» ЖОР

від 28. 03.17 № 49-ОД

 

Учасники виставки «Сучасна освіта Житомирщини – 2017»,

нагороджені дипломами ІІІ ступеня

 

У номінації «Науково-методичний та організаційний супровід методичних служб районів, міст і ОТГ в упровадженні інновацій у закладах освіти»:

  • Бондарчук Світлана Анатоліївна, методист ІМЦ управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради.

 

У номінації «Управлінська діяльність керівників закладів освіти»:

  • Позняков Павло Миколайович, директор Студеницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коростишівського району;
  • Пилипчук Олександр Анатолійович, директор Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоград-Волинського району;
  • авторський колектив (директор Рибак Н. І.) загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 10 м. Бердичева;
  • Кирилюк Ліна Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи НВК «Школа-гімназія» № 12 м. Коростеня;
  • Верещак Людмила Борисівна, вчитель-логопед ДНЗ комбінованого типу (ясла-садок) № 4 «Берегиня» м. Бердичева.

 

У номінації «Організація внутрішньошкільної науково-методичної роботи»:

  • Присяжнюк Наталія Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Баранівської гімназії;
  • Волкова Оксана Іванівна, заступник директора з науково-методичної роботи Коростишівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей інформаційних технологій» імені Л. Х. Дарбіняна;
  • Бідюк Анатолій Степанович, заступник директора з навчально-виховної роботи Варварівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олевського району.

 

У номінації «Шляхи реалізації профільного навчання закладу в контексті компетентнісного та діяльнісного підходів»:

  • Нечипорук Ольга Євгенівна, вчитель англійської мови КЗ «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради;
  • Левончук Наталія Олександрівна, вчитель хімії КЗ «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради.

 

У номінації «Використання інноваційних форм, методів (проектів, практичних занять), засобів навчання, програм в дошкільній, загальній середній та позашкільній освіті»:

  • Петренко Наталія Олександрівна, вчитель української мови та літератури Яблунецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Ємільчинської районної ради;
  • Павленко Світлана Олександрівна, вчитель української мови та літератури Рихальської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ємільчинської районної ради;
  • Середюк Валентина Володимирівна, вчитель української мови та літератури Барашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирського району;
  • Жеребчук Марія Василівна, вчитель української мови та літератури Березівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирського району;
  • Головко Лариса Володимирівна, вчитель української мови та літератури Любарської гімназії № 1;
  • Горна Оксана Володимирівна, вчитель української мови та літератури НВК «Овруцька гімназія імені А. Малишка – загальноосвітня школа І ступеня»;
  • Передерій Леся Олександрівна, вчитель української мови та літератури Ружинської гімназії;
  • Мазурок Світлана Василівна, Воят Оксана Вікторівна, вчителі української мови та літератури Словечанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Овруцького району;
  • Грушецька Світлана Остапівна, вчитель української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів № 27 м. Житомира;
  • Кухарчук Любов Володимирівна, вчитель української мови та літератури Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 21;
  • Софіюк Світлана Валеріївна, вчитель української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22 ім. В. М. Кавуна м. Житомира;
  • Іскрицька Неля Іванівна, вчитель української мови та літератури Коростенської міської гімназії № 7;
  • Радецька Марина Анатоліївна, вчитель української мови та літератури Бердичівського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 4;
  • Волковська Валентина Олександрівна, вчитель української мови та літератури, Дворська Наталія Вікторівна, вчитель зарубіжної літератури НВК «Школа-гімназія-ліцей» № 10 м. Бердичева;
  • Мальцева Тетяна Миколаївна, вчитель української мови та літератури НВК «Школа-гімназія-ліцей» № 10 м. Бердичева;
  • Юрченко Лариса Василівна, вчитель української мови та літератури Тетерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Тетерівської сільської ради Житомирського району;
  • Дмитренко Анна Миколаївна, вчитель іноземної мови Радомишльської гімназії;
  • Фіщук Ірина Миколаївна, вчитель англійської мови Чуднівської гімназії;
  • Савінков Тарас Євгенійович, вчитель англійської мови Житомирського міського ліцею при ЖДТУ;
  • Федченкова Олена Іванівна, вчитель англійської мови ліцею № 25 м. Житомира;
  • авторський колектив вчителів іноземних мов Бердичівської міської гуманітарної гімназії № 2;
  • Зубарева Вікторія Володимирівна, вчитель польської мови ЗОШ І-ІІІ ступенів № 27 м. Житомира;
  • Чемоданова Вікторія Миколаївна, вчитель біології Новогуйвинської гімназії Житомирського району;
  • Миронова Наталія Володимирівна, вчитель біології та хімії Кошарищенської ЗОШ І-ІІ ступенів Коростишівського району;
  • Бовсуновська Тетяна Павлівна, Мельничук Надія Адамівна, вчителі Лугинської гімназії імені В. П. Фількова;
  • Гудемчук Світлана Сергіївна, вчитель біології Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Черняхівського району;
  • Колядич Ольга Миколаївна, вчитель біології Дівочківської ЗОШ І-ІІ ступенів Черняхівського району;
  • Мартинюк Анатолій Дмитрович, вчитель біології П’ятківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чуднівського району;
  • Камінська Ольга Василівна, вчитель біології Коростенського міського ліцею;
  • Забродська Катерина Миколаївна, вчитель хімії та курсу основ здоров’я Коростенської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов;
  • Повійчук Наталія Валентинівна, вчитель хімії Романівської гімназії;
  • Кичкирук Людмила Володимирівна, вчитель хімії та біології Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 33;
  • Пилипенко Надія Дмитрівна, вчитель хімії НВК «Школа-гімназія-ліцей» № 10 м. Бердичева;
  • Клименко Олена Миколаївна, вчитель біології Коростенської міської гімназії № 7;
  • Мілієнко Ольга Борисівна, вчитель географії Приворотської ЗОШ І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради;
  • Кожановська Людмила Василівна, вчитель географії Сімаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ємільчинського району;
  • Степанова Ганна Миколаївна, директор школи, вчитель географії Морозівської ЗОШ І-ІІ ступенів Малинського району;
  • Журбенко Ольга Сергіївна, вчитель географії Заліського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Народицького району;
  • Бондар Наталія Михайлівна, вчитель географії Троковицького природничо-математичного ліцею Черняхівського району;
  • Штулінська Ольга Володимирівна, вчитель географії Малинського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей № 1 ім. Ніни Сосніної» І-ІІІ ступенів;
  • Черниш Галина Олександрівна, вчитель фізики Бистрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Ружинського району;
  • Зущик Ігор Святославович, вчитель фізики та інформатики Галіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чуднівського району;
  • Деменік Людмила Ростиславівна, вчитель фізики та астрономії ліцею № 25 м. Житомира;
  • Шанюк Микола Павлович, вчитель фізики Тетерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Тетерівської сільської ради Житомирського району;
  • Атрощенкова Валентина Василівна, вчитель інформатики Коростенської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;
  • Полюга Наталія Леонідівна, вчитель інформатики Бердичівської міської гуманітарної гімназії № 2;
  • Єременко Надія Анатоліївна, вихователь групи продовженого дня Глибочицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирського району;
  • Вознюк Тетяна Миколаївна, вихователь групи продовженого дня Новопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Черняхівського району;
  • Лисенко Наталія Михайлівна, вихователь групи продовженого дня Вакуленчуківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чуднівського району;
  • Пишнюк Олена Олександрівна, завідувач Івановицького ДНЗ Пулинського району;
  • Рубан Лариса Олександрівна, вихователь Житомирського ДНЗ № 73;
  • Бойко Ніна Петрівна, завідувач, Дундукова Наталія Сергіївна, Мазур Леся Вікторівна, вчителі-логопеди ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 16 «Ялинка» м. Бердичева;
  • Бісик Ольга Іванівна, вчитель німецької мови Краснобірської ЗОШ І-ІІІ ступенів Радомишльського району;
  • Маркевич Тетяна Петрівна, вчитель німецької мови Зубринської ЗОШ І-ІІІ ступенів Хорошівського району;
  • Білоконь Наталія Анатоліївна, вчитель математики Радомишльської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. В. Чорновола;
  • Мамчик Анна Валеріївна, вчитель математики Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3;
  • Руда Людмила Миколаївна, вчитель математики загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 4 м. Бердичева;
  • Шибецький Євгеній Вікторович, вчитель математики та фізики ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 м. Бердичева, Шибецька Світлана Миколаївна, вчитель інформатики Бердичівського міського ліцею № 15;
  • Кучинська Тетяна Василівна, вчитель математики опорного навчального закладу «Романівська гімназія»;
  • Панський Володимир Анатолійович, вчитель математики Житомирського міського ліцею при ЖДТУ;
  • Саченко Світлана Миколаївна, вчитель математики Коростенської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13;
  • Василенко Світлана Василівна, вчитель математики Коростенського міського ліцею;
  • Сич Галина Михайлівна, вчитель початкових класів Красівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Ц. Л. Посудевського Бердичівського району;
  • Чос Світлана Григорівна, вчитель початкових класів Новогуйвинської гімназії Житомирського району;
  • Звінеревська Тетяна Іванівна, вчитель початкових класів Новогуйвинської гімназії Житомирського району;
  • Зеніна Наталія Володимирівна, вчитель початкових класів Озерненської гімназії Житомирського району;
  • Стретович Любов Степанівна, вчитель початкових класів Малозубівщинської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коростенського району;
  • Войцехівська Алла Петрівна, вчитель початкових класів Попільнянської гімназії № 1;
  • Градовська Катерина Іванівна, вчитель початкових класів Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 30;
  • Романюк Зінаїда Іванівна, вчитель початкових класів Баранівської ЗОШ І-ІІ ступенів;
  • Онищенко Олена Казимирівна, заступник директора Коростенської міської гімназії;
  • Семенюк Ніна Федорівна, вчитель зарубіжної літератури Райгородоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу В. К. Олійника Бердичівської районної ради;
  • творча група вчителів зарубіжної літератури «Пошук» Бердичівського районного методичного кабінету;
  • Литвинчук Лариса Миколаївна, вчитель російської мови Сушківської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коростенського району;
  • Чорновол Богдана Михайлівна, вчитель зарубіжної літератури Новодорогинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Народицького району;
  • Полюхович Лідія Володимирівна, вчитель російської мови та зарубіжної літератури Овруцької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3;
  • Кочура Людмила Володимирівна, вчитель зарубіжної літератури Вишевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Радомишльського району;
  • Ємеліна Олена Євгенівна, вчитель зарубіжної літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 м. Житомира;
  • Швець Вікторія Вікторівна, вчитель російської мови та зарубіжної літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира;
  • Міллер Ірина Оскарівна, вчитель зарубіжної літератури Житомирського міського ліцею при ЖДТУ;
  • Данилюк Катерина Григорівна, вчитель історії та правознавства, Рабін Олександр Анатолійович, вчитель хімії, біології та трудового навчання Пединківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Любарського району;
  • Андрієнко Ольга Олександрівна, вчитель обслуговуючої праці Малинського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей № 1 ім. Ніни Сосніної» І-ІІІ ступенів;
  • Тарасюк Людмила Миколаївна, вчитель фізичного виховання Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17;
  • Остапчук Ірина Григорівна, керівник гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво» Новоград-Волинського районного центру творчості, спорту і туризму учнівської молоді;
  • Пінчук Людмила Василівна, вчитель початкових класів Новоград-Волинської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Житомирської обласної ради;
  • Литвинчук Леся Володимирівна, вчитель української мови та літератури Новоград-Волинської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Житомирської обласної ради.

 

У номінації «Система роботи дошкільного навчального закладу у формуванні готовності дитини до школи»:

  • Міняйло Людмила Леонідівна, вихователь Волицького ДНЗ «Сонечко» Андрушівського району;
  • Самосій Ірина Іванівна, вихователь Лугинського ДНЗ «Сонечко»;
  • Юрковська Раїса Дмитрівна, вихователь Красносільського ДНЗ Чуднівського району;
  • Клименко Тетяна Василівна, вихователь ЦРД № 17 м. Коростеня;
  • Волківська Валентина Миколаївна, вихователь ЦРД № 18 м. Коростеня;
  • Бабак Анастасія Миколаївна, практичний психолог Озерненського ЦРД «Сонячний теремок» Житомирського району.

 

У номінації «Формування патріотичної особистості як першооснова виховної та позашкільної роботи»:

  • Кириченко Ніна Віталіївна, вчитель української мови та літератури Борщівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Радомишльського району;
  • Олексюк Тетяна Володимирівна, вихователь Новогуйвинського ДНЗ «Дзвіночок» Житомирського району;
  • Усач Тетяна Володимирівна, вихователь Миропільського ЦРД Романівського району;
  • Стоцька Лариса Миколаївна, Давидова Алла Олексіївна, вихователі Житомирського ДНЗ № 37;
  • Скуратовська Раїса Павлівна, вчитель української мови та літератури, українознавства Скуратівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Малинського району;
  • творча група педагогічних працівників Хорошівської гімназії (Шевчук Валентина Михайлівна, заступник директора з виховної роботи, Ігнатенко Надія Михайлівна, вчитель образотворчого мистецтва, Свінціцький Валентин Святославович, вчитель предмета «Захист Вітчизни»);
  • Балема Тетяна Петрівна, заступник директора навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія» № 12 м. Коростеня;
  • Ющик Галина Євгенівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Новоград-Волинського колегіуму;
  • Федорчук Ірина Миколаївна, педагог-організатор, Власовець Оксана Василівна, Деменчук Ольга Василівна, вчителі Варварівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олевського району;
  • Куліченко Лариса Степанівна, керівник гуртка-методист зразкового ансамблю фольклорного співу «Вінець» Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова м. Бердичева;
  • Савчук Наталія Володимирівна, вихователь Новоград-Волинської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Житомирської обласної ради.

 

У номінації «Виховна система навчального закладу»:

  • Ковальчук Марина Олександрівна, заступник директора з виховної роботи Щигліївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Коростишівського району;
  • Яткевич Галина Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Великоволицької ЗОШ І-ІІ ступенів Любарського району.

 

У номінації «Упровадження інновацій в навчанні та вихованні дітей з особливими потребами»:

  • Базелюк Володимир Олександрович, вчитель української мови та літератури опорного навчального закладу «Романівська гімназія»;
  • Савіцька Наталія Володимирівна, практичний психолог Соколівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Пулинського району;
  • Господарчук Юлія Олександрівна, вихователь Кмитівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Житомирської обласної ради;
  • Білобровець Світлана Олександрівна, вчитель історії Кмитівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Житомирської обласної ради;
  • Шаврай Олена Олександрівна, вчитель початкових класів Кмитівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Житомирської обласної ради.

 

У номінації «Шкільна бібліотека – інформаційний центр навчального закладу»:

  • Морозюк Олена Василівна, бібліотекар Райгородоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу В. К. Олійника Бердичівської районної ради;
  • Ботвін Алла Володимирівна, шкільний бібліотекар Стремигородського НВК «середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Коростенської районної ради;
  • Вигівська Ольга Анатоліївна, шкільний бібліотекар Горщиківської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коростенського району;
  • Герасимчук Тамара Павлівна, бібліотекар Піщаницької ЗОШ І-ІІІ ступенів Овруцького району;
  • Заєць Людмила  Сергіївна, завідувач бібліотеки, Несенюк Ольга Володимирівна, бібліотекар, вчитель української мови Житомирського міського колегіуму.

 

У номінації «Упровадження здоров’язбережувальних інноваційних технологій у навчально-виховний процес закладів освіти»:

  • Олійник Альона Юріївна, вчитель географії Червоненської ЗОШ I-III ступенів Андрушівського району;
  • Лук’яненко Світлана Василівна, вчитель фізики Коростенської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3;
  • Лавринович Ірина Миколаївна, вихователь групи продовженого дня Овруцької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;
  • Поліщук Людмила Василівна, директор Березівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Любарського району;
  • Дідківська Ірина Сергіївна, вихователь, інструктор з фізкультури ЦРД «Сонечко» м. Малина;
  • Семенюк Наталія Василівна, Козинська Наталія Іванівна, вихователі ДНЗ № 14 м. Новограда-Волинського;
  • Дудіна Оксана Павлівна, вчитель іноземної мови Морозівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Брусилівського району;
  • Мартинюк Світлана Анатоліївна, вчитель початкових класів Зарічанської ЗОШ І-ІІ ступенів Ружинського району;
  • Бубровська Інна Аркадіївна, практичний психолог Мирославської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О. І. Онишка Бердичівського району;
  • Миколайчук Наталія Іванівна, практичний психолог Овруцького ДНЗ № 1.

 

У номінації «Інновації в організації дослідницько-експериментальної діяльності учнівської молоді»:

  • Степанченко Раїса Євгенівна, вчитель біології та хімії ЗОШ І-ІІІ ступенів № 32 м. Житомира;
  • Ананченко Наталія Василівна, директор Хорошівської гімназії;
  • творча група вчителів початкових класів опорного навчального закладу «Романівська гімназія» (Бричковська І. В., керівник, Драгокупел О. В., Вітюк О. А.,Фещенко Н. М., Мартинова Т. О.).

 

У номінації «Авторські підручники, посібники, програми»:

  • творча група вчителів української мови та літератури Баранівської гімназії;
  • Міщук Віта Анатоліївна, вчитель української мови та літератури Гришковецької гімназії Бердичівської районної ради;
  • Косарчук Олена Миколаївна, вчитель української мови та літератури Осівецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Брусилівського району;
  • Мельникова Ірина Леонтіївна, вчитель української мови та літератури Василівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирського району;
  • Бездітна Ольга Петрівна, вчитель української мови та літератури Кожухівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коростенського району;
  • Клюківська Світлана Анатоліївна, вчитель української мови та літератури Вигівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Коростенського району;
  • Заволока Надія Андріївна, вчитель української мови та літератури Миролюбівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Попільнянського району;
  • Багінська Ольга Анатоліївна, вчитель української мови та літератури Миропільської гімназії Романівського району;
  • Манзевита Галина Іванівна, вчитель української мови та літератури Іванопільської гімназії Чуднівського району;
  • творча група вчителів української мови та літератури (керівник Єрмак В. М., вчитель НВК «Школа-гімназія» № 12 м. Коростеня);
  • Стретович Наталія Іванівна, вчитель української мови та літератури Коростенської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5;
  • Шльонська Світлана Миколаївна, вчитель української мови та літератури Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;
  • Ляшук Ірина Ничипорівна, вчитель української мови та літератури Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7;
  • Ульянова Олена Владиславівна, вчитель української мови та літератури Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10;
  • Шкадюк Валентина Анатоліївна, вчитель англійської мови Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;
  • Предчук Олена Володимирівна, вчитель англійської мови Лугинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;
  • Медецька Вікторія Юріївна, вчитель англійської мови Новоград-Волинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів «Школа сприяння здоров’ю»;
  • Капчинська Лариса Антонівна, Захарова Ольга Анатоліївна, вчителі англійської мови Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5;
  • Місюра Тетяна Вікторівна, Козак Людмила Володимирівна, вчителі іноземної мови Денишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В. Г. Бондарчука Тетерівської сільської ради Житомирського району;
  • Бриковець Вікторія Станіславівна, бібліотекар Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 художньо-естетичного профілю;
  • Юрченко Олена Михайлівна, вчитель біології Новоград-Волинського НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня»;
  • Малоок Ірина Анатоліївна, вчитель хімії ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. Т. Г. Шевченка з поглибленим вивченням іноземних мов м. Бердичева;
  • Фокіна Наталія Климівна, вчитель географії Любарської гімназії № 1;
  • Гуцалюк Олександра Василівна, вчитель географії Коростенської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5;
  • Зозуля Олена Вікторівна, вчитель географії Новоград-Волинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів «Школа сприяння здоров’ю»;
  • Осіпчук Людмила Михайлівна, вчитель географії Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7;
  • Ковальчук Галина Іванівна, директор Івашківської ЗОШ І-ІІ ступенів Новоград-Волинського району;
  • Лавриненко Альона Михайлівна, вихователь ДНЗ № 7 м. Коростишева;
  • Бєліч Валентина Іванівна, завідувач, Вовнюк Лариса Анатоліївна, вихователь-методист ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 11 «Барвінок» м. Бердичева;
  • Мельник Ірина Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Олевської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3;
  • Матузок Людмила Іванівна, Гордієнко Анна Валеріївна, Зозуля Олена Вікторівна, класні керівники Новоград-Волинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів «Школа сприяння здоров’ю»;
  • Власюк Ганна Миколаївна, вчитель німецької мови Суховільської ЗОШ І-ІІ ступенів Новоград-Волинського району;
  • методичне об’єднання вчителів природничо-математичного циклу Скраглівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бердичівського району;
  • Водотієць Наталія Миколаївна, вчитель математики Коростишівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей інформаційних технологій» ім. Л. Х. Дарбіняна;
  • Шульга Валентина Миколаївна, вчитель математики Болотницької ЗОШ І-ІІ ступенів Народицького району;
  • Майстренко Ірина Володимирівна, Майстренко Георгій Васильович, вчителі математики Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоград-Волинського району;
  • Давидова Тетяна Вікторівна, вчитель фізики Озадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бердичівського району;
  • Цехмейструк Володимир Васильович, вчитель інформатики Роставицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Ружинського району;
  • Башинський Вячеслав Леонідович, вчитель хімії та біології Кожухівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коростенського району;
  • члени предметно-методичної комісії вчителів точних дисциплін Новоград-Волинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів «Школа сприяння здоров’ю» (Вазінська Галина Григорівна, Сукач Тетяна Вікторівна, Мороз Ірина Валеріївна, Литвинчук Валентина Григорівна, Войтік Анатолій Іванович, Рудзінська Тетяна Йосипівна, Мельник Наталія Володимирівна, Лук’янчук Оксана Олександрівна, Дмитерчук Алла Іванівна);
  • Дрозд Світлана Адамівна, вчитель початкових класів Антопільської ЗОШ І-ІІ ступенів Андрушівського району;
  • Руденко Галина Василівна, вчитель початкових класів Заліського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Народицького району;
  • Сарнавська Ольга Василівна, Керест Світлана Юріївна, вчителі початкових класів НВК «Овруцька гімназія імені А. Малишка – загальноосвітня школа І ступеня»;
  • Ходачек Оксана Анатоліївна, вчитель початкових класів НВК «Овруцька гімназія імені А. Малишка – загальноосвітня школа І ступеня»;
  • Рибачок Марина Рафаїлівна, вчитель початкових класів Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3;
  • творча група вчителів початкових класів Новоград-Волинського колегіуму (Микитенко Людмила Сергіївна, Верхоланцева Світлана Анатоліївна, Кузнецова Анастасія Олексіївна, Громнадзька Наталія Євстахіївна, Чвалінська Лариса Анатоліївна, Дейнеко Олена Михайлівна);
  • Горбаченко Наталія Ігорівна, соціальний педагог Колодянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоград-Волинського району;
  • Корчевська Катерина Іванівна, практичний психолог ЦРД «Дельфін» м. Новограда-Волинського;
  • Плисак Діана Валеріївна, практичний психолог ДНЗ № 14 «Золотий ключик» комбінованого типу фізкультурно-оздоровчого напряму м. Новограда-Волинського;
  • Овсійчук Ніна Петрівна, вчитель російської мови і зарубіжної літератури Грозинської гімназії Коростенського району;
  • Залізницька Олена Володимирівна, вчитель Варварівської ЗОШ І-ІІ ступенів Новоград-Волинського району;
  • Юхимчук Людмила Олександрівна, вчитель російської мови та зарубіжної літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира;
  • Мельник Олена Сергіївна, соціальний педагог Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Баранівського району;
  • Мольдерф Олександр Сергійович, вчитель фізичної культури Малозубівщинської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коростенського району;
  • Букацький Федір Олексійович, вчитель історії Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоград-Волинського району;
  • Стрелюк Таїса Михайлівна, вчитель історії і правознавства Стовпинської ЗОШ І-ІІ ступенів Олевського району;
  • Ковтонюк Анатолій Васильович, вчитель правознавства Вацлавпільської гімназії Пулинського району;
  • Русецька Ірина Василівна, вчитель історії Коростенського міського ліцею;
  • Наумов Андрій Сергійович, вчитель історії та правознавства Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8;
  • Редчиць Наталія Володимирівна, Яремчук Тетяна Олексіївна, вчителі історії та правознавства загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 4 м. Бердичева;
  • Ільчук Надія Миколаївна, керівник гуртка «Виготовлення сувенірів» Новоград-Волинського центру науково-технічної творчості учнівської молоді;
  • Гедзь Людмила Володимирівна, вихователь КНЗ «Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат»;
  • Грабарчук Наталія Миколаївна, заступник директора з виховної роботи, Климчук Тамара Миколаївна, вихователь КНЗ «Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Житомирської обласної ради.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *