Головні події освітянського тижня

Учасники ЗНО дізнаються про місце тестування до 30 квітня.

Час і місце проведення зовнішнього незалежного оцінювання буде вказано на інформаційних сторінках учасників тестування. Запрошення будуть розміщені не пізніше 30 квітня.

Затверджено план імплементації мовної статті закону «Про освіту».

Дорожня карта містить10 пунктів, що мають сприяти імплементації статті закону, яка визначає державну мову мовою освітнього процесу в закладах освіти.

Школярів і студентів інформуватимуть про НАТО.

Міністерством освіти затверджений план заходів МОН на 2019 рік щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 – 2020 роки.

П’ять областей можуть зірвати закупівлі для НУШ.

За словами міністра освіти, без розподілу коштів місцеві органи самоврядування не можуть почати закупівлі, через що у деяких регіонах існує високий ризик зриву закупівель обладнання для класів НУШ до 1 вересня.

Кожна дитина може піти у найближчу школу, – МОН.

У відомстві заявляють, що зарахування дитини до першого класу має відбуватись без проведення тестування, співбесід чи інших випробувань. Для першочергового зарахування треба тільки підтвердити місце проживання.

Визначено переможців конкурсу «Учитель року».

Переможцями і лауреатами конкурсу стали15 освітян з різних регіонів країни. Фінал змагань відбувся у Волинській, Запорізькій, Одеській, Полтавській та Сумській областях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *